Polska, denar, bez daty (ok. 1120–ok. 1136)

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:11:40

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:11:40
356515
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-(1107–1138), denar, bez daty (ok. 1120–ok. 1136), Aw: Rycerz przebijający włócznią łeb smoka; Rw: W potrójnej obwódce krzyż z ramionami zakończonymi kulkami, w każdym kącie po kulce
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź srebrzona (?), 12.7 mm, 0.35 g
Literatura: Frynas P.6.5, Kop. 44 (R2), Str. 39, Such. XI/XII w. XIV

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 128