Republika Rzymska, denar, 51 pne

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:08:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:08:40
357043
Opis: Republika Rzymska - C. Coelius Caldus 51 pne, denar, 51 pne, Rzym, Aw: Głowa konsula w prawo za nią LD, przed nią C COEL CALDVS, u dołu COS, Rw: Głowa Sola w prawo, za nią podłużna tarcza , przed nią macedońska tarcza i napis CALDVS III VIR
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.01 g, stara patyna, ładnie zachowany i rzadki
Literatura: Albert 1367, Crawford 437/1a

Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 172