Republika Rzymska, denar, 51 pne
Zakończenie: 24-11-2022 20:08:40
357043
Opis: | Republika Rzymska - C. Coelius Caldus 51 pne, denar, 51 pne, Rzym, Aw: Głowa konsula w prawo za nią LD, przed nią C COEL CALDVS, u dołu COS, Rw: Głowa Sola w prawo, za nią podłużna tarcza , przed nią macedońska tarcza i napis CALDVS III VIR |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 4.01 g, stara patyna, ładnie zachowany i rzadki |
Literatura: | Albert 1367, Crawford 437/1a |
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 192