wydawnictwa polskie, Ohde Andrzej Dominik – Polska Falerystyka Marynistyczna
Zakończenie: 24-11-2022 20:05:00
356966
Opis: | wydawnictwa polskie, Ohde Andrzej Dominik – Polska Falerystyka Marynistyczna, Poznań 2001, ISBN 8385215220 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 56 stron formatu A5, oprawa kartonowa, delikatne ślady używania, bogato ilustrowany katalog odznak marynistycznych |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 59