wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 83040..
Zakończenie: 24-11-2022 20:04:20
356930
Opis: | wydawnictwa polskie, Maria Stahr - Medale Wazów w Polsce 1587-1668, Ossolineum 1990, ISBN 8304033054 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 247 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, 128 ilustracji w tekście |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 60