wydawnictwa zagraniczne, Grierson Philip – Byzantine Coinage, Washington 1999, ISBN 0884022749

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:03:40

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:03:40
356772
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Grierson Philip – Byzantine Coinage, Washington 1999, ISBN 0884022749
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 68 stron formatu ok. 19 x 25 cm, miękka oprawa, ładnie zachowany, publikacja przedstawia emisje monet, podział i opis monet złotych, srebrnych i miedzianych, ich typy, inskrypcje oraz przedstawienia władców, dodatkowo zamieszczono mapę mennic w VI i VII wieku, informacja o systemie monetarnym (z wyszczególnieniem wagi i składu monet), tabele wartości odpowiadające różnym okresom w historii cesarstwa, wykaz cesarzy bizantyjskich oraz słowniczek, całość bogato ilustrowana

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 131