wydawnictwa zagraniczne, Burnett Andrew – Coinage in the Roman World, London 2010, ISBN 9780900652844

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:03:00

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:03:00
356769
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Burnett Andrew – Coinage in the Roman World, London 2010, ISBN 9780900652844
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 168 stron formatu ok. A5, oprawa kartonowa, zwięzłe opracowanie mennictwa rzymskiego, obejmujące okres od III w. pne do upadku Rzymu w V w., książka zawiera ilustracje, mapy, wykresy oraz ponad 180 zdjęć monet z opisywanego okresu. W zakończeniu książki przedstawiono chronologiczny wykaz władców wraz z reformami monetarnymi oraz pieniędzmi jakie zostały wprowadzone za ich rządów - z podaniem strony, gdzie znajdują się wskazane informacje

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 24