wydawnictwa zagraniczne, Prieur Michel, Schmitt Laurent, Le Franc VII Les Monnaies, Paris 2007, ISB..
Zakończenie: 24-11-2022 20:02:00
356771
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Prieur Michel, Schmitt Laurent, Le Franc VII Les Monnaies, Paris 2007, ISBN 9782903629960 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 526 stron formatu A5, twarda oprawa, szczegółowy, ilustrowany katalog monet francuskich wraz z wycenami dla kilku stanów zachowania, zawiera również emisje próbne, typy i odmiany oraz błędy, liczne kolorowe zdjęcia, w tym zbliżeniowe |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 94