wydawnictwa zagraniczne, Prieur Michel, Schmitt Laurent, Le Franc VII Les Monnaies, Paris 2007, ISB..

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:02:00

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:02:00
356771
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Prieur Michel, Schmitt Laurent, Le Franc VII Les Monnaies, Paris 2007, ISBN 9782903629960
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 526 stron formatu A5, twarda oprawa, szczegółowy, ilustrowany katalog monet francuskich wraz z wycenami dla kilku stanów zachowania, zawiera również emisje próbne, typy i odmiany oraz błędy, liczne kolorowe zdjęcia, w tym zbliżeniowe

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 24