wydawnictwa zagraniczne, North J. J., Preston-Morley P.J. – Sylloge of Coins of the British Isles v..

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:01:40

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:01:40
356773
Opis: wydawnictwa zagraniczne, North J. J., Preston-Morley P.J. – Sylloge of Coins of the British Isles vol. 33: the John G. Brooker Collection. Coins of Charles I (1625–1649), London 1984, ISBN 0907605125
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: LXIX stron + 130 tablic, twarda oprawa z obwolutą, bogato ilustrowany katalog monet Karola I (ponad 1.000 zdjęć moneta naturalnej wielkości), pięknie zachowana pozycja

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 26