wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Ta..

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:01:20

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:01:20
356770
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Talers 1484–1968, Iola 1982, 1. wydanie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, cennik monet z wszystkich katalogów Davenporta, nieco podniszczona, wyblakły grzbiet

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 20