wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Ta..
Zakończenie: 24-11-2022 20:01:20
356770
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Draskovic Frank, Rubenfeld Stuart – Standard Price Guide World Crowns & Talers 1484–1968, Iola 1982, 1. wydanie |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 560 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, cennik monet z wszystkich katalogów Davenporta, nieco podniszczona, wyblakły grzbiet |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 100