wydawnictwa zagraniczne, Arthur L. Friedberg and Ira S. Friedberg - Gold Coins of the World, from A..

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:01:00

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:01:00
356774
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Arthur L. Friedberg and Ira S. Friedberg - Gold Coins of the World, from Ancient Times to the Present, 8h edition, Clifton 2009, ISBN 9780871843081
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 766 stron, format A4, twarda oprawa, bogato ilustrowany, klasyczny katalog monet złotych w tym polskich z rozbiciem na mennice (miasta) i okresy historyczne oraz podaniem czystości złota i wagi monet

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 43