wydawnictwa polskie, Janusz Reyman - Mennica Olkuska 1579-1601, Ossolineum 1975

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:00:40

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:00:40
356929
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Reyman - Mennica Olkuska 1579-1601, Ossolineum 1975
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 363 strony i 16 tablic formatu B5, oprawa kartonowa, poszukiwana książka, najbardziej kompleksowe i zarazem jedyne opracowanie mennicy olkuskiej

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 14