wydawnictwa polskie, Karnicka Magdalena – Współczesność i historia. Medale, plakiety i żetony z..

Rozpoczęcie: 14-11-2022 18:00
Zakończenie: 24-11-2022 20:04:40

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 24-11-2022 20:04:40
354289
Opis: wydawnictwa polskie, Karnicka Magdalena – Współczesność i historia. Medale, plakiety i żetony z lat 1800–1889, t. 1 i 2, Wrocław 2019, ISBN 9788365563880
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 383 + 386 stron, miękka oprawa z wycięciem, bogato ilustrowany katalog opisujący 1755 sztuk medali, plakiet i żetonów (w tym polskich i z Polską związanych), znajdujących się w zbiorach Muzeum Narodowego we Wrocławiu, dodatkowo uzupełniony o biogramy twórców

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 58