Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:43:40

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:43:40
353007
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 20.47 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 65