Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1920
Zakończenie: 29-09-2022 22:40:40
352990
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1920, Dwa skrzyżowane miecze, głowniami skierowane do dołu, na nich romb z bordową obwódka, na rombie złoty orzeł, emaliowany na biało, wokół orła 4.X - 1918 / FRANCJA / WŁOCHY / AME-RYKA / JH, w górnej części rombu wywiercony otwór, wstążka jasnoniebieska z biało-amarantowymi obwódkami, odznaka dwuczęściowa |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony i złocony, emalia, 31.4 mm, 17.98 g (ze wstążką) |
Literatura: | Stela 16.11.c |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 356