Polska, Medal Niepodległości, 1930

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:43:00

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:43:00
353003
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Niepodległości, 1930, Warszawa, Trzy hydry przebite trzema mieczami, obok sygnatura GW, BOJOWNIKOM NIEPODELGŁOŚCI, na stronie odwrotnej RP, medal jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, produkcji Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 19.91 g (ze wstążką)
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 43–46

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 64