Polska, Odznaka Pamiątkowa Korpusu Kadetów nr 1

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:41:40

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:41:40
352993
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Pamiątkowa Korpusu Kadetów nr 1, Krzyż, na boczych ramionach K - K, na środku Orzeł ze słońcem kadeckim na piersi, na słońcu JP, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana WŁ. BVSZEK - LWÓW
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 38.8 x 38.5 mm, 20.15 g (z nakrętką), spękania i wykruszenia emalii

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 99