Polska, Odznaka pamiątkowa Dywizji Strzelców Pieszych, od 1940

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:41:20

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:41:20
352992
Opis: Polska - RP na Emigracji, Odznaka pamiątkowa Dywizji Strzelców Pieszych, od 1940, Le Locle, Trzy złączone bagnety, w miejscu ich jelców emaliowane flagi Francji, Polski i Anglii, wyżej prostokąt z napisem DSP, na którym Orzeł, na stronie odwrotnej sygnatura HUGENIN LOCLE, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana HUGUENIN DEPOSE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 19.0 x 56.4 mm, 15.52 g (z nakrętką)
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 458, Wojciechowski/Sawicki s. 24

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 59