Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:41:00

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:41:00
352991
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej, od 1919, Krzyż z tłoczonym obrzeżem, w kątach promienie, na ramionach krzyża P - O - W - 1918, na środku JP, na stronie odwrotnej nabity numer 175 oraz C.C. u góry, odznaka jednoczęściowa, mocowana na nakretkę, nakrętka sygnowana J.MICHROWSKI / GRAWER - WARSZAWA / NOWY ŚWIAT 15
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 32.9 x 32.9 mm, 18.75 g (z nakrętką)
Literatura: Stela 3.10, Sawicki/Wielechowski s. 618–619

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 120