Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1920

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:40:40

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:40:40
352990
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Polskiej Ochotniczej Armii we Francji - Miecze Hallerowskie, po 1920, Dwa skrzyżowane miecze, głowniami skierowane do dołu, na nich romb z bordową obwódka, na rombie złoty orzeł, emaliowany na biało, wokół orła 4.X - 1918 / FRANCJA / WŁOCHY / AME-RYKA / JH, w górnej części rombu wywiercony otwór, wstążka jasnoniebieska z biało-amarantowymi obwódkami, odznaka dwuczęściowa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i złocony, emalia, 31.4 mm, 17.98 g (ze wstążką)
Literatura: Stela 16.11.c

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 265