Polska, Jasna Góra, 1929
Zakończenie: 29-09-2022 22:38:40
Polska, Jasna Góra, 1929
353012
Opis: | Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Jasna Góra, 1929, Warszawa, Widok klasztoru na Jasnej Górze, u góry w chmurach Matka Boża Cżęstochowska, na dole CZĘSTOCHOWA - JASNA GÓRA, projektował Stefan Rufin Koźbielewski |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 26.9 x 40.2 mm, 16.86 g, nakład ponad 750 sztuk |
Literatura: | Strzałkowski Plakiety 34a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 92