Polska, Józef Piłsudski, 1926

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:38:20
Polska, Józef Piłsudski, 1926

Polska, Józef Piłsudski, 1926

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:38:20
353014
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Józef Piłsudski, 1926, Warszawa, Popiersie Józefa Piłsudskiego w lewo, w bluzie brygadiera, na dole MARSZAŁEK J. PIŁSUDSKI, na stronie odwrotnej wygrawerowane II NAGR. / W KONKURSIE / PODOFIC. / ZAWODY BR. KAW. / 3. V. - 33., projektował Józef Aumiller
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.2 x 40.6 mm, 15.70 g
Literatura: Strzałkowski Plakiety 5a

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 74