Polska, Józef Piłsudski, 1926

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:38:00
Polska, Józef Piłsudski, 1926

Polska, Józef Piłsudski, 1926

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:38:00
353013
Opis: Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Józef Piłsudski, 1926, Warszawa, Popiersie Józefa Piłsudskiego w lewo, w bluzie brygadiera, na dole MARSZAŁEK J. PIŁSUDSKI, projektował Józef Aumiller
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 41.2 x 28.3 mm, 16.04 g, patyna
Literatura: Strzałkowski Plakiety 5a

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 67