Polska, Józef Piłsudski, 1926
Zakończenie: 29-09-2022 22:38:00
Polska, Józef Piłsudski, 1926
353013
Opis: | Polska - XX w. - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Józef Piłsudski, 1926, Warszawa, Popiersie Józefa Piłsudskiego w lewo, w bluzie brygadiera, na dole MARSZAŁEK J. PIŁSUDSKI, projektował Józef Aumiller |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 41.2 x 28.3 mm, 16.04 g, patyna |
Literatura: | Strzałkowski Plakiety 5a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 91