Polska, medal wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
Zakończenie: 29-09-2022 22:36:20
352959
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935, Aw: Statek na morzu, MS PIŁSUDSKI, Rw: Zarys Europy i Ameryki z zaznaczeniem trasy pierwszej podróży z Gdyni do Nowego Jorku |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak, 39.9 mm, 28.3 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Strzałkowski 765 (RR) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 66