Polska, medal wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:36:20

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:36:20
352959
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal wybity z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935, Aw: Statek na morzu, MS PIŁSUDSKI, Rw: Zarys Europy i Ameryki z zaznaczeniem trasy pierwszej podróży z Gdyni do Nowego Jorku
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 39.9 mm, 28.3 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Strzałkowski 765 (RR)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 54