Polska, dewizka
Zakończenie: 29-09-2022 22:36:00
Polska, dewizka
352988
Opis: | Polska, dewizka, dewizka z przypiętymi patriotycznymi akcesoriami: wiziorkiem z kluczem i kłódka, krzyżem, sercem i kotwicą, medalikiem z Orłem, medalikiem z popiersiem Tadeusza Kościuszki pod skrzydłami Orła, medalik z Adamem Mickiewiczem, medalik z Tadeuszem Kościuszką, 5 złotych 1831 oraz medalik na pamiątkę setnej rocznicy urodzin Józefa Korzeniowskiego |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, brąz, szkło, 53.60 g, patyna |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 180