Polska, dewizka

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:36:00
Polska, dewizka

Polska, dewizka

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:36:00
352988
Opis: Polska, dewizka, dewizka z przypiętymi patriotycznymi akcesoriami: wiziorkiem z kluczem i kłódka, krzyżem, sercem i kotwicą, medalikiem z Orłem, medalikiem z popiersiem Tadeusza Kościuszki pod skrzydłami Orła, medalik z Adamem Mickiewiczem, medalik z Tadeuszem Kościuszką, 5 złotych 1831 oraz medalik na pamiątkę setnej rocznicy urodzin Józefa Korzeniowskiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, brąz, szkło, 53.60 g, patyna

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 168