Polska, medal na rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego, 1936

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:35:20

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:35:20
352985
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal na rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego, 1936, Warszawa, Aw: Głowa marszałka poziomo, w odcinku 1935-12-V-1936, w otoku W ROCZNICĘ ŻAŁOBY NARODOWEJ; Rw: Żołnierze niosący trumnę z całunem, w tle katedra na Wawelu i Kolumna Zygmunta, projektował Stanisław Ostrowski
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 60.2 mm, 95.1 g, uszkodzenia obrzeża, medal w oryginalnym kartonowym pudełku Mennicy Pańśtwowej
Literatura: Strzałkowski 808

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 89