Polska, Medal upamiętniający sir Dudleya C. Stuarta, wiernego przyjaciela Polski, 1859

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:34:40

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:34:40
353307
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, Medal upamiętniający sir Dudleya C. Stuarta, wiernego przyjaciela Polski, 1859, Paryż, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura A. BOVY, DVDLEY C. STVART CAVSÆ POLONÆ INDEFESSVS VINDEX EXVLVM POLONORVM AMICVS ET FAVTOR / CIVES POLONI HOC MONVMENTVM PIETATIS PVBLICÆ F.C.A.1859. / NAT. A. 1803. OB. HOLMIÆ A. 1854.; Rw: Przestrzenna mapa przedrozbiorowych ziem polskich, ILLIC HONOS NOMENQVE TVVM LAVDESQVE MANEBVNT, projektował Antoine Bovy
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 62.9 mm, 115.60 g, medal spalony
Literatura: Chomyn 107, H-Cz. 3841 (R3), Szyszko-Czyżak 66

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 99