Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości (miniatura), 1928

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:34:20

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:34:20
353008
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości (miniatura), 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 14.8 mm, 1.91 g, uderzenie przy krawędzi

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 40