Polska, Józef Haller, 1919

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:33:20
Polska, Józef Haller, 1919

Polska, Józef Haller, 1919

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:33:20
353010
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Józef Haller, 1919, Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / Paryż 1919, w otoku JENERAŁ JÓZEF HALLER, na stronie odwrotnej szereg żołnierzy w lewo, z proporcem, w tle samolot, niżej w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYI MCMCVII— MCMXIX, na obrzeżu nieczytelna punca i BRONZE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 24.9 mm, 7.54 g
Literatura: Strzałkowski 457 (RR)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 45