Polska, medal chrzcielny, (1885)

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:32:40

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:32:40
352958
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal chrzcielny, (1885), Warszawa, Aw: Popiersie Jezusa w lewo, na dole sygnatura J. HERKNER FEC:, KTO UWIERZY, I OCHRZCI SIĘ, ZBAWION BĘDZIE, Rw: Putto z wstęgą, na której NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, niżej STANISŁAWOWI EDMUNDOWI / DYSZKIEWICZOWI / Urodz. dnia 15/XI 1884 r. / Chrzest d. 27/9 1885 r. / OD STANISŁAWA KRAWCZYŃSKIEGO, na obrzeżu nabite dwie punce oraz BITSCHAN, medal wykonany w zakładzie Pawła Bitschana w Warszawie przy ul. Długiej 51
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 44.2 mm, 24.75 g, minimalnie przetarte tło pod patyną

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 155