Watykan, Plakieta pamiątkowa z Janem Pawłem II, 1982

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:32:20

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:32:20
352816
Opis: Watykan, Plakieta pamiątkowa z Janem Pawłem II, 1982, Aw: Półpostać papieża w lewo, w prawym górnym narożniku herb papieski, z lewej sygnatura M.NORTE.SCVL, na dole PONT•MAX / JOAO PAULO II / PEREGRINO•A•FATIMA•:MAIO 1982, na rewersie skrócona biografia Karola Wojtyły, na rancie sygnatura GRAVARTE
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 60.3 x 79.5 mm, 166.93 g

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 36