Francja, medal nagrodowy, bez daty (1873–1879)

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:30:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:30:40
352695
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, bez daty (1873–1879), Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura P. TASSET, MAC-MAHON PRESIDENT - DE LA REPUBLIQUE, Rw: Wieniec, w którym skrzyżowane proporce, karabiny i szable, na nich tarcza strzelecka, SOCITET NATIONALE DU TIR DES COMMUNES - A. DUQUESNE, DIRECTEUR
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 78.5 mm, 181.66 g, medal w bogatej oprawie z dolutowanym uszkiem

Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 160