Francja, medal nagrodowy, bez daty (1873–1879)
Zakończenie: 29-09-2022 22:30:40
352695
Opis: | Francja - III Republika (1871–1940), medal nagrodowy, bez daty (1873–1879), Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura P. TASSET, MAC-MAHON PRESIDENT - DE LA REPUBLIQUE, Rw: Wieniec, w którym skrzyżowane proporce, karabiny i szable, na nich tarcza strzelecka, SOCITET NATIONALE DU TIR DES COMMUNES - A. DUQUESNE, DIRECTEUR |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, 78.5 mm, 181.66 g, medal w bogatej oprawie z dolutowanym uszkiem |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 169