Niemcy, talar, 1595 GM
Zakończenie: 29-09-2022 22:20:20
Niemcy, talar, 1595 GM
353310
Opis: | Niemcy - Mansfeld - linia Friedeburg - Piotr Ernest I, Bruno II, Gebhard VIII, Jan Jerzy IV (1587–1601), talar, 1595 GM, Einsleben, Aw: Święty Jerzy na koniu walczący ze smokiem, COMI E DOMI I MANSFE NOB D I H, Rw: Tarcza herbowa pod dwoma hełmami z labrami i klejnotami, skrócona data 95, PETER ERN BRVNO GE HA GE P |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 28.87 g, miejscowa patyna |
Literatura: | Davenport 9510, Tornau 601 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 102