Polska, 10 złotych, 2000

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 22:01:40
Polska, 10 złotych, 2000

Polska, 10 złotych, 2000

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 22:01:40
353048
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 10 złotych, 2000, Warszawa, Solidarność 1980–2000
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: rebro próby 925, nakład 40.000 sztuk, stemple lustrzane, miejscowa patyna, moneta w plastikowym kapslu
Literatura: Parchimowicz 816

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 43