Polska, półgrosz, bez daty
Zakończenie: 29-09-2022 21:21:00
Polska, półgrosz, bez daty
353462
Opis: | Polska - Aleksander Jagiellończyk (1501–1506), półgrosz, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, +ALEXANDER DEI G REX; Rw: Korona, MONETA REGIS POLONIE, |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.86 g, patyna |
Literatura: | Frynas P.20.2, Gum.H. 469, Kop. 389 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 63