Niemcy, denar, 985–995

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 21:18:20
Niemcy, denar, 985–995

Niemcy, denar, 985–995

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 21:18:20
352275
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk II Kłótnik 955–976 / 985–995 - II panowanie 985–995, denar, 985–995, Ratyzbona, mincerz Vald, Aw: Krzyż grecki, w dwóch przeciwległych kątach kulka, w trzecim pieścień, •+• HEMRCVS DV, Rw: Dach kaplicy, pod nim GVAL, REGINA CIVIT•AS•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.2 mm, 1.72 g, patyna, piękny
Literatura: Hahn 22d1.1

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 84