Republika Rzymska, denar, 84 pne
Zakończenie: 29-09-2022 21:15:40
352965
Opis: | Republika Rzymska - C. Licinius L.f. Macer 84 pne, denar, 84 pne, Rzym, Aw: Popiersie Apolla trzymającego piorun w lewo; Rw: Minerwa trzymająca oszczep, w kwadrydze w prawo, w odcinku C LICINIVS L F / MACER |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.75 g, niecentrycznie wybity, miejscowo niedobity, patyna |
Literatura: | Crawford 354/1, Albert 1237 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 52