Republika Rzymska, denar, 96 pne

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 21:15:00

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 21:15:00
352963
Opis: Republika Rzymska - C. Poblicius Malleolus, A. Postumius Sp. f. Albinus i L. Metellus (96 pne), denar, 96 pne, Rzym, Aw: Głowa Apollina w prawo, półksiężyc poniżej, L METEL / A ALB S F, Rw: Roma siedząca na tarczach w lewo, z lewej C MAL, z prawej Wiktoria koronująca Romę, w odcinku ROMA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.78 g, patyna
Literatura: Crawford 335/1c, Albert 1148

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 79