Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, 160–159 pne (22 rok panowania)
Zakończenie: 29-09-2022 21:14:40
352972
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Egipt - Ptolemeusz VI Philometor 180–145 pne, tetradrachma, 160–159 pne (22 rok panowania), Pafos, Aw: Głowa Ptolemeusza w prawo, Rw: Orzeł stojący na piorunie i napis ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ, po bokach Orła LKB i ΠA |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 24.9 mm, drobne uszkodzenia tła |
Literatura: | SNG Cop. 618 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 206