Polska, 5 marek, 15.05.1940
Zakończenie: 29-09-2022 21:03:00
Polska, 5 marek, 15.05.1940
353191
Opis: | Polska - Getto Łódzkie (1940–1944) - Der aelteste der Juden in Litzmannstadt, 5 marek, 15.05.1940, numeracja 466166 |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji, złamany lewy górny róg, drobne przegięcia papieru, zmarszczony i zaokrąglony prawy dolny róg, rzadki nominał |
Literatura: | Lucow 859 (R3), Miłczak L4a, Campbell 4204, Sarosiek GŁ4a |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 61