Polska, 5 złotych, 25.10.1926
Zakończenie: 29-09-2022 20:27:00
Polska, 5 złotych, 25.10.1926
353178
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 5 złotych, 25.10.1926, seria H, numeracja 3972375 |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | kilka złamań i ugięć, delikatne ubytki papieru, rzadki banknot |
Literatura: | Lucow 714 (R4), Miłczak 65 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 220