Polska, 5 złotych, 25.10.1926

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 20:27:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 5 złotych, 25.10.1926

Polska, 5 złotych, 25.10.1926

Licytuj
353178
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 5 złotych, 25.10.1926, seria H, numeracja 3972375
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: kilka złamań i ugięć, delikatne ubytki papieru, rzadki banknot
Literatura: Lucow 714 (R4), Miłczak 65

Cena aktualna: 760 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 73