Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 20:26:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Licytuj
353293
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 5 złotych, 1.05.1925, seria E, numeracja 3444006
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: rzadki banknot po konserwacji - rekonstrukcja fragmentów banknotu przy marginesach, zabrudzenia, drobne ubytki
Literatura: Lucow 710 (R4), Miłczak 61

Cena aktualna: 370 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 45