Polska, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 20:22:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
353179
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 5.000.000 marek polskich, 20.11.1923, seria C, numeracja 3342762
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, drobne prześwity, banknot po konserwacji, rzadki już w tym stanie zachowania
Literatura: Lucow 456 (R5), Miłczak 38

Cena aktualna: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 78