Polska, 1 marka polska, 9.12.1916
Zakończenie: 29-09-2022 20:06:40
353208
Opis: | Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 1 marka polska, 9.12.1916, jenerał, seria A, numeracja 1398182 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złamania, przybrudzenia papieru, banknot po delikatnej konserwacji |
Literatura: | Lucow 254 (R2), Miłczak 2a, Ros. 440.a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 109