wydawnictwa polskie, Domagalski-Łabędzki Włodzimierz – Banknoty polskiego podziemia. Lata 1975–..
Zakończenie: 29-09-2022 20:00:20
352576
Opis: | wydawnictwa polskie, Domagalski-Łabędzki Włodzimierz – Banknoty polskiego podziemia. Lata 1975–1989, Warszawa 2020, ISBN 9788392511465 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 197 stron formatu ok. 21.5 x 21.5 cm, oprawa twarda, bogato ilustrowany, przybrudzona tylna okładka |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 223