wydawnictwa polskie, Domagalski-Łabędzki Włodzimierz – Banknoty polskiego podziemia. Lata 1975–..

Rozpoczęcie: 19-09-2022 18:00
Zakończenie: 29-09-2022 20:00:20

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 29-09-2022 20:00:20
352576
Opis: wydawnictwa polskie, Domagalski-Łabędzki Włodzimierz – Banknoty polskiego podziemia. Lata 1975–1989, Warszawa 2020, ISBN 9788392511465
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 197 stron formatu ok. 21.5 x 21.5 cm, oprawa twarda, bogato ilustrowany, przybrudzona tylna okładka

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 100