Zakończenie: 08-09-2022 20:00 ÷ 22:35
Niemcy, medal satyryczny, bez daty (ok. 1700)
350214
Aw: Dziecko puszczające bańki mydlane, SO FLEUCHT DIE WEL... | III |
125 zł szac. 40 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 15. rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
350119
Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI" oraz punca s... | II |
125 zł szac. 50 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Jasna Góra, 1982 (?)
350245
Aw: Popiersie papieża w lewo, wokół herb papieski, kośció... | I- |
125 zł szac. 200 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 200-lecie Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, poświęcony IV pielgrzymce papieża Jana Pawla II do Polski, 1991
350230
Aw: Błogosławiący Jan Paweł II, JAN PAWEŁ II - WARSZAWA C... | I |
125 zł szac. 80 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Pielgrzymka do Ugandy, 1969
350177
Aw: Herb papieski zwieńczony tiarą, PAVLVS VI UGANDAM PET... | I- |
120 zł szac. 200 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal rocznicowy, 1972
350281
Aw: Popiersie papieża 3/4 w prawo, PAULUS VI PONT - MAX A... | I |
120 zł szac. 200 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny, XVIII w. (?)
350218
Aw: Dzieciątko stojące w chmurach, trzymające jabłko pano... | III |
100 zł szac. 60 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny
350212
Aw: Minerwa wskazująca dziecku świątynię na wzgórzu, LASS... | II- |
95 zł szac. 60 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1990
350202
Aw: Na tle fal głowa Georgea Busha w lewo, GEORGE BUSH, R... | I |
85 zł szac. 120 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, jednostronny medal pamiątkowy (późniejszy odlew)
350288
Popiersie władcy w prawo, MAGNANIMV INVICTVM INFRACTVM FO... | III |
75 zł szac. 60 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona |