Polska, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii, od 1929

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 22:35:40

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 22:35:40
351645
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii, od 1929, Krzyż maltański, w kątach promienie, na krzyżu lufa z gwintem, na obrzeżu lufy S-P-R-A, wewnątrz lufy Orzeł, na stronie odwrotnej sygnatura A. NAGALSKI / WARSZAWA oraz nabity numer 2887, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana KRAJ. MEDALJERNIA / A. NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 39.5 x 39.5 mm, 24.75 g (z nakrętką), odznaka wyczyszczona
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 419

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 147