Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 22:35:00
Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 22:35:00
351647
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana J. KNEDLER / WARSZAWA z numerem 2360
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 42.7 x 43.4 mm, 12.80 g (z nakrętką), przetarty gwint
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 656, Stela 13.13.a

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 89