Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 22:34:40

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 22:34:40
351644
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, na obrzeżu nabity znak mennicy i Ag 0.950
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 950, 35.1 mm, 22.52 g (ze wstążką)
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 77