Polska, Jasna Góra, 1985
Zakończenie: 08-09-2022 22:32:20
Polska, Jasna Góra, 1985
350264
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jasna Góra, 1985, Częstochowa, Aw: Półpostać papieża lekko w prawo, z prawą ręką uniesioną w geście błogosławieństwa, JASNA GÓRA / CZERWIEC 1983. R., Rw: Matka Boża Częstochowska, po bokach 1382 - 1982, na obrzezu nabita punca srebra, projektował Wojciech Barylski, wybity w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych Veritas w Częstochowie |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 35.7 mm, 24.61 g |
Literatura: | Grabowski 0256, Nestorowicz 372 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 55