Polska, medalik religijny
Zakończenie: 08-09-2022 22:31:40
Polska, medalik religijny
350254
Opis: | Polska, medalik religijny, sekretnik, na zewnętrznych stronach wygrawerowany herb papieski i napis Trzecia / pielgrzymka / Jana Pawła II / do / Ojczyzny, wewnątrz ceramiczna wkładka z nadrukowanym zdjęciem Jana Pawła II, na zawieszce punca srebra i imiennik W |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, porcelana, 29.2 mm, 13.07 g |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 76